Продукція > TDK > FA22C0G2E683JRU00
FA22C0G2E683JRU00
FA22C0G2E683JRU00 TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.068uF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук