Продукція > TDK > FA22X7R2A155KNU00
FA22X7R2A155KNU00
FA22X7R2A155KNU00 TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1.5uF X7R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук