Продукція > TDK > FA22X7T2E684KNU00
FA22X7T2E684KNU00
FA22X7T2E684KNU00 TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.68uF X7T 10% LS:5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук