Продукція > AIPULNION > FA3-220S12A2N3
FA3-220S12A2N3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
AC-DC Converter; Isolated; 3W; 250mA; 12V; 3kV; 60Hz; 85VAC~265VAC / 120VDC~380VDC; -40°C~75°C; EFF75%; 37,7x18x7x13.6mm; Substitute: LD03-23B12R2; LD03-23B12R2P; FA3-220S12A2N3 DC FA3-220S12A2N3
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
AC-DC Converter; Isolated; 3W; 250mA; 12V; 3kV; 60Hz; 85VAC~265VAC / 120VDC~380VDC; -40°C~75°C; EFF75%; 37,7x18x7x13.6mm; Substitute: LD03-23B12R2; LD03-23B12R2P; FA3-220S12A2N3 DC FA3-220S12A2N3, кількість в упаковці: 2 шт.