FA5B010HP1
FA5B010HP1 JAE Electronics
SJ036880.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 10POS 0.50MM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 10P ZIF MID MNT FPC 0.5MM.
Інші пропозиції FA5B010HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5B010HP1 FA5B010HP1 Виробник : JAE Electronics J036880-736461.pdf FFC & FPC Connectors 10P ZIF MID MNT FPC 0.5MM