FA5B016HP1 JAE Electronics
SJ036880.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 16POS 0.50MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 16P FFC/FPC 0.5mm R/A Mid Mt.
Інші пропозиції FA5B016HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5B016HP1 Виробник : JAE Electronics JAEIS01049_1-2550189.pdf FFC & FPC Connectors 16P FFC/FPC 0.5mm R/A Mid Mt