FA5B030HP2 JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ103252.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 30POS 0.50MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 30P ZIF MID MNT FPC 0.5MM.
Інші пропозиції FA5B030HP2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5B030HP2 FA5B030HP2 Виробник : JAE Electronics J103252-1131913.pdf FFC & FPC Connectors 30P ZIF MID MNT FPC 0.5MM