FA5B045HP1 JAE Electronics
SJ036880.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 45POS 0.50MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 45P FFC/FPC 0.5mm R/A Mid Mt.
Інші пропозиції FA5B045HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5B045HP1 FA5B045HP1 Виробник : JAE Electronics J036880-736461.pdf FFC & FPC Connectors 45P FFC/FPC 0.5mm R/A Mid Mt