FA5S016HP1
FA5S016HP1 JAE Electronics
SJ036878.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FA5S016HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5S016HP1 FA5S016HP1 Виробник : JAE Electronics JAEIS03198_1-2550415.pdf FFC & FPC Connectors 16P FFC/FPC 0.5mm R/A