FA5S022HP1
FA5S022HP1 JAE Electronics
J036878-736440.pdf
Виробник: JAE Electronics
FFC & FPC Connectors 22P LIF FPC 0.3MM
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FPC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A.
Інші пропозиції FA5S022HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5S022HP1 FA5S022HP1 Виробник : JAE Electronics SJ036878.pdf Description: CONN FPC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A