FA5S024HP1
FA5S024HP1 JAE Electronics
SJ036878.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FA5S024HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5S024HP1 FA5S024HP1 Виробник : JAE Electronics SJ036878.pdf FFC & FPC Connectors 24P FFC/FPC 0.3mm LIF