FA5S045HP1
FA5S045HP1 JAE Electronics
SJ036878.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 45POS 0.50MM R/A
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FA5S045HP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5S045HP1 FA5S045HP1 Виробник : JAE Electronics J036880-736461.pdf FFC & FPC Connectors 0.5MM 45P PCB TO FPC