FA5S050HP1R3000 JAE Electronics
?topics_id=65065&ext_no=06&index=1&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FA5S050HP1R3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA5S050HP1R3000 FA5S050HP1R3000 Виробник : JAE Electronics J036878-736440.pdf FFC & FPC Connectors 50P ZIF FPC 0.5MM