FA8025B11T7-61
FA8025B11T7-61 Cooltron Industrial Supply
1892115623712477186.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: AC Axial Fans 80x80x25mm 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 11.00W, 13.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400/2900 RPM
Air Flow: 22.3 ~ 27.0 CFM (0.624 ~ 0.756m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.463 lb (210.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB(A)
Static Pressure: 0.130/0.197 in H2O (32.4/49.0 Pa)
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC Axial Fans 80x80x25mm 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 11.00W, 13.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400/2900 RPM, Air Flow: 22.3 ~ 27.0 CFM (0.624 ~ 0.756m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.463 lb (210.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB(A), Static Pressure: 0.130/0.197 in H2O (32.4/49.0 Pa).