FA8038B11T7-51
FA8038B11T7-51 Cooltron Industrial Supply
663d8627390211.06892840.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: AC Fan 80x80x38mm 115VAC
Power (Watts): 11.00W
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.529 lb (239.95 g)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.197 in H2O (49.0 Pa)
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: AC Fan 80x80x38mm 115VAC, Power (Watts): 11.00W, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.529 lb (239.95 g), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.197 in H2O (49.0 Pa).