FA8038B11T7-96
FA8038B11T7-96 Cooltron Industrial Supply
668c86037ce7d3.34507736.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: AC Axial Fans 80x80x38mm 115VAC
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 11.00W, 13.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400/2700 RPM
Air Flow: 29.4 ~ 32.4 CFM (0.823 ~ 0.907m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.64 lb (290.3 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.5dB(A)
Static Pressure: 0.161/0.193 in H2O (40.2/48.1 Pa)
на замовлення 77 шт:
Написати відгук
Description: AC Axial Fans 80x80x38mm 115VAC, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 11.00W, 13.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400/2700 RPM, Air Flow: 29.4 ~ 32.4 CFM (0.823 ~ 0.907m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.64 lb (290.3 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.5dB(A), Static Pressure: 0.161/0.193 in H2O (40.2/48.1 Pa).