FA9225B11W7-51P
FA9225B11W7-51P Cooltron Industrial Supply
1891765485416566786.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: AC Axial Fans 92x92x25mm 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 9.00W, 11.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700/3200 RPM
Air Flow: 30.0 ~ 36.0 CFM (0.840 ~ 1.01m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.661 lb (299.82 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.181/0.255 in H2O (45.1/63.7 Pa)
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC Axial Fans 92x92x25mm 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 9.00W, 11.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700/3200 RPM, Air Flow: 30.0 ~ 36.0 CFM (0.840 ~ 1.01m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.661 lb (299.82 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB(A), Static Pressure: 0.181/0.255 in H2O (45.1/63.7 Pa).