FA9238B11T7-51
FA9238B11T7-51 Cooltron Industrial Supply
1887374151213731841.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: AC Fan 92x92x38mm 115VAC
Power (Watts): 11.00W, 14.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800/3200 RPM
Air Flow: 42.0/49.0 CFM (1.189/1.388m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.983 lb (446 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0/45.0dB(A)
Static Pressure: 0.205/0.280 in H2O (50.99/69.63 Pa)
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC Fan 92x92x38mm 115VAC, Power (Watts): 11.00W, 14.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800/3200 RPM, Air Flow: 42.0/49.0 CFM (1.189/1.388m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.983 lb (446 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0/45.0dB(A), Static Pressure: 0.205/0.280 in H2O (50.99/69.63 Pa).