FAL6F24LL
FAL6F24LL NMB Technologies Corporation
FAL6F.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 109X28.1MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 109mm L x 111.4mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 18.7 CFM (0.524m³/min)
Width: 28.10mm
Weight: 0.551 lb (249.93 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Blower
Noise: 40.0dB
Static Pressure: 0.453 in H2O (112.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.72 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 109X28.1MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 109mm L x 111.4mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2100 RPM, Air Flow: 18.7 CFM (0.524m³/min), Width: 28.10mm, Weight: 0.551 lb (249.93 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Blower, Noise: 40.0dB, Static Pressure: 0.453 in H2O (112.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.72 W.