FB37H6C0106KC
FB37H6C0106KC KYOCERA AVX
fb-776259.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 900V 10uF ESR=12
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 10% 900VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 12 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm).
Інші пропозиції FB37H6C0106KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB37H6C0106KC FB37H6C0106KC Виробник : KYOCERA AVX fb.pdf Description: CAP FILM 10UF 10% 900VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 12 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm)