FB37M6A0306KC
FB37M6A0306KC KYOCERA AVX
fb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 700V 30uF ESR4.5
на замовлення 1978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 30UF 10% 700VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 30 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції FB37M6A0306KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB37M6A0306KC FB37M6A0306KC Виробник : KYOCERA AVX fb.pdf Description: CAP FILM 30UF 10% 700VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 30 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)