FB37M6K0156KC
FB37M6K0156KC KYOCERA AVX
fb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 15UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
на замовлення 570 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB37M6K0156KC FB37M6K0156KC Виробник : KYOCERA AVX fb-3162526.pdf Film Capacitors 1kV 15uF 10% ESR=8mO hm