FB450K0000L113
FB450K0000L113 NextGen Components
FB450K0000L113.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 450KHZ FILTER GDT 30S KDX TYPE
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5-PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 450kHz
Insertion Loss: 7dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Bandwidth: 10 kHz
Написати відгук
Description: 450KHZ FILTER GDT 30S KDX TYPE, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5-PC Pin, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 450kHz, Insertion Loss: 7dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Bandwidth: 10 kHz.