FB455K0000L115
FB455K0000L115 NextGen Components
FB455K0000L115.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 455KHZ FILTER GDT 40S KFX TYPE
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5-PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 8dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Bandwidth: 6 kHz
Написати відгук
Description: 455KHZ FILTER GDT 40S KFX TYPE, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5-PC Pin, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 8dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Bandwidth: 6 kHz.