FB8S025JA1R2000 JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ106679.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FB8S025JA1R2000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB8S025JA1R2000 FB8S025JA1R2000 Виробник : JAE Electronics J106679-1134875.pdf FFC & FPC Connectors 25P LIF FPC 0.3MM