FB8S051JA1
FB8S051JA1 JAE Electronics
Board-to-FlexConn_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC TOP 51POS 0.30MM R/A
Написати відгук
Інші пропозиції FB8S051JA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB8S051JA1 Виробник : JAE Electronics J106679-1134875.pdf FFC & FPC Connectors 51P LIF FPC 0.3MM