FB8S051JA1R2000 JAE Electronics
FB8SxxxJA1_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC TOP 51POS 0.30MM R/A
Написати відгук
Інші пропозиції FB8S051JA1R2000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB8S051JA1R2000 Виробник : JAE Electronics J106679-1134875.pdf FFC & FPC Connectors 51P LIF FPC 0.3MM