FBA08T24HS NMB Technologies Corporation
FBA08T.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 33.5 CFM (0.938m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.154 lb (69.85 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Static Pressure: 0.126 in H2O (31.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.64 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 3100 RPM, Air Flow: 33.5 CFM (0.938m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.154 lb (69.85 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB, Static Pressure: 0.126 in H2O (31.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.64 W.