FBA09A24L1A
FBA09A24L1A NMB Technologies Corporation
FBA09A.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 42.7 CFM (1.20m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.243 lb (110.22 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.0dB
Static Pressure: 0.102 in H2O (25.5 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2200 RPM, Air Flow: 42.7 CFM (1.20m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.243 lb (110.22 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.0dB, Static Pressure: 0.102 in H2O (25.5 Pa), Power (Watts): 1.92 W.