FBA12G24M1A
FBA12G24M1A NMB Technologies Corporation
FBA-12G.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 86.5 CFM (2.42m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.595 lb (269.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.5dB
Static Pressure: 0.189 in H2O (47.1 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.98 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2100 RPM, Air Flow: 86.5 CFM (2.42m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.595 lb (269.89 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.5dB, Static Pressure: 0.189 in H2O (47.1 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.98 W.