FBBF030V01C23
FBBF030V01C23 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 30 Positions Receptacle Connector, 3.85mm Height, SMT Vertical, 15u in Gold.
на замовлення 3370 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук