FBBF040V02C33
FBBF040V02C33 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 40 Positions Receptacle Connector, 7.85mm Height, SMT Vertical, Gold-Flash.
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук