FBBM020V01C33
FBBM020V01C33 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 20 Positions Plug Connector, 3.8mm Height, SMT Vertical, Gold-Flash.
на замовлення 6740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук