FBBM040V04C33
FBBM040V04C33 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 40 Positions Plug Connector, 6.8mm Height, SMT Vertical, Gold-Flash.
на замовлення 3240 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук