FBBM050V01C33
FBBM050V01C33 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 50 Positions Plug Connector, 3.8mm Height, SMT Vertical, Gold-Flash.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук