FBBM060V02C33
FBBM060V02C33 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 60 Positions Plug Connector, 4.8mm Height, SMT Vertical, Gold-Flash.
Написати відгук