FBBM060V03C13
FBBM060V03C13 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 60 Positions Plug Connector, 5.8mm Height, SMT Vertical, 30u in Gold.
Написати відгук