FBBM060V04C23
FBBM060V04C23 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 60 Positions Plug Connector, 6.8mm Height, SMT Vertical, 15u in Gold.
Написати відгук