FBBM070V02C23
FBBM070V02C23 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors FLTStack 0.50mm Floating Board-to-Board Connector - 70 Positions Plug Connector, 4.8mm Height, SMT Vertical, 15u in Gold.
Написати відгук