FBD1232B24W5-88-3H
FBD1232B24W5-88-3H Cooltron Industrial Supply
1891425438767075329.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Blower 120x120x32mm 24VDC
Features: Alarm Sensor, Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.518 lb (234.96 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Blower
Noise: 45.5dB(A)
Static Pressure: 0.984 in H2O (245.1 Pa)
Power (Watts): 8.4 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Blower 120x120x32mm 24VDC, Features: Alarm Sensor, Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.518 lb (234.96 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Blower, Noise: 45.5dB(A), Static Pressure: 0.984 in H2O (245.1 Pa), Power (Watts): 8.4 W.