FBD1232B48W5-81-2R
FBD1232B48W5-81-2R Cooltron Industrial Supply
1891428145057845249.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Blower 120x120x32mm 48VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 34.3 CFM (0.960m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.687 lb (311.62 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Blower
Noise: 50.7dB(A)
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
Power (Watts): 11.52 W
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: DC Blower 120x120x32mm 48VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 34.3 CFM (0.960m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.687 lb (311.62 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Blower, Noise: 50.7dB(A), Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa), Power (Watts): 11.52 W.