FBD7530B12W3-61-3F
FBD7530B12W3-61-3F Cooltron Industrial Supply
1891328901827350529.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Blowers 77x75x30mm 12VDC
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 77mm L x 75mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 7.2 CFM (0.202m³/min)
Width: 30.00mm
Weight: 0.192 lb (87.08 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Blower, Radial
Noise: 26.0dB(A)
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Power (Watts): 1.56 W
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: DC Blowers 77x75x30mm 12VDC, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 77mm L x 75mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 7.2 CFM (0.202m³/min), Width: 30.00mm, Weight: 0.192 lb (87.08 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Blower, Radial, Noise: 26.0dB(A), Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Power (Watts): 1.56 W.