FBD7530B12W3-61
FBD7530B12W3-61 Cooltron Industrial Supply
1887376671453564930.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Blower 77x75x30mm 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 77mm L x 75mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 8.7 CFM (0.244m³/min)
Width: 30.00mm
Weight: 0.192 lb (87.08 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Blower
Noise: 31.7dB(A)
Static Pressure: 0.258 in H2O (64.4 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC Blower 77x75x30mm 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 77mm L x 75mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 8.7 CFM (0.244m³/min), Width: 30.00mm, Weight: 0.192 lb (87.08 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Blower, Noise: 31.7dB(A), Static Pressure: 0.258 in H2O (64.4 Pa), Power (Watts): 1.92 W.