FBD9733B24W7-81-3RC3
FBD9733B24W7-81-3RC3 Cooltron Industrial Supply
665d5684558734.49533512.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Blowers 97x94x33mm 24VD
Packaging: Tape & Box (TB)
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Round - 97mm L x 94mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 27.2 CFM (0.762m³/min)
Width: 33.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.3dB(A)
Static Pressure: 1.347 in H2O (335.5 Pa)
Power (Watts): 13.92 W
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Blowers 97x94x33mm 24VD, Packaging: Tape & Box (TB), Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Round - 97mm L x 94mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 27.2 CFM (0.762m³/min), Width: 33.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.3dB(A), Static Pressure: 1.347 in H2O (335.5 Pa), Power (Watts): 13.92 W.