FBL08A24H1A
FBL08A24H1A NMB Technologies Corporation
FBL08A.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2950 RPM
Air Flow: 39.6 CFM (1.11m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.22 lb (99.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.149 in H2O (37.1 Pa)
Power (Watts): 2.52 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2950 RPM, Air Flow: 39.6 CFM (1.11m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.22 lb (99.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.149 in H2O (37.1 Pa), Power (Watts): 2.52 W.