FBL12G24H1A
FBL12G24H1A NMB Technologies Corporation
FBL12G%28120x38%29.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 103.8 CFM (2.91m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.595 lb (269.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.5dB
Static Pressure: 0.268 in H2O (66.7 Pa)
Power (Watts): 4.8 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2500 RPM, Air Flow: 103.8 CFM (2.91m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.595 lb (269.89 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.5dB, Static Pressure: 0.268 in H2O (66.7 Pa), Power (Watts): 4.8 W.