FBL12G24L1A
FBL12G24L1A NMB Technologies Corporation
FBL12G%28120x38%29.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 68.9 CFM (1.93m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.595 lb (269.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Power (Watts): 2.3 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 1700 RPM, Air Flow: 68.9 CFM (1.93m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.595 lb (269.89 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB, Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Power (Watts): 2.3 W.