FBL12G24M1A
FBL12G24M1A NMB Technologies Corporation
FBL12G%28120x38%29.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 86.5 CFM (2.42m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.595 lb (269.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.5dB
Static Pressure: 0.189 in H2O (47.1 Pa)
Power (Watts): 2.98 W
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2100 RPM, Air Flow: 86.5 CFM (2.42m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.595 lb (269.89 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.5dB, Static Pressure: 0.189 in H2O (47.1 Pa), Power (Watts): 2.98 W.