Продукція > FBM > FBM0603ST102S
FBM0603ST102S
Виробник:
EMI/RFI дросель (chip bead) імпеданс 1000 Ом (100МГц), DCR 0.7 Ом, 0.2А SMD 0603
на замовлення 2663 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FBM0603ST102S