FBT-600-500M
FBT-600-500M Amphenol Times Microwave Systems
?attachment_id=1446&download_file=rdi6o0njpkudy
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL FBT-600 500'
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.40m)
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: FBT-600
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.565" (14.35mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Brown
Impedance: 50 Ohms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE COAXIAL FBT-600 500', Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.40m), Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: Solid, Cable Group: FBT-600, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.565" (14.35mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Brown, Impedance: 50 Ohms.